Російські окупанти звинуватили Україну в масованій атаці БпЛА на Крим

Джерело: міноборони РФ

Росія звинуватила Україну у масованій атаці безпілотників на Крим вночі 25 серпня.

За даними ворожого відомства, цієї ночі “київський режим” начебто намагався здійснити “терористичну атаку” безпілотниками літакового типу по “території Російської Федерації”.

Як повідомили окупанти, загалом силами ППО виявлено 42 безпілотники.

Окупанти наголосили, що з них 9 БпЛА було збито, а 33 подавлено засобами РЕБ, внаслідок чого вони впали не досягнувши потрібних цілей.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.