Російські війська вдарили ракетою по Дніпру: є загиблий і поранені (ОНОВЛЕНО)

Джерело: Сергій Лисак

В четвер, 10 квітня, російські окупанти завдали ракетного удару по місту Дніпро.

О 16:04 в Повітряних силах ЗСУ повідомляли про застосування балістичного озброєння та швидкісну ціль на Дніпро.

О 16:42 начальник Дніпропетровської ОВА Лисак повідомив, що війська РФ атакували Дніпро ракетою. Попередньо, троє людей поранені – 55-річна жінка та чоловіки 52 років. Всі вони у стані середньої тяжкості.

На місці удару виникла масштабна пожежа. Є руйнування на території цивільного об’єкту.

Згодом посадовець додав, що внаслідок удару загинув 42-річний чоловік.

Мер Дніпра Борис Філатов повідомив, що комунальні цистерни доправляють рятувальникам воду, аби загасити пожежу на місці ворожого удару.

Пізніше Філатов розповів, що окупанти вдарили ракетою по складу серветок і памперсів.

“Тому так сильно горить. Ніяких “офіцерів НАТО” і “найманців”. Я особисто говорив із власником. Це — терор. Нічим неприкритий терор… Вони просто тупо луплять балістикою по памперсах і дитячих майданчиках”, – написав мер міста.

Станом на 21:08 відомо про 8 постраждалих. Троє людей на амбулаторному лікуванні, решта – госпіталізовані.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.