Російський актор серіалу «Моя прекрасна няня» приїхав до Криму знімати пропагандистський фільм

Джерело: Сергій Жигунов у соціальних мережах

Російський актор і кінопродюсер Сергій Жигунов, відомий роллю в серіалі “Моя прекрасна няня”, приїхав до Криму знімати пропагандистський фільм. Зйомки відбувались у Севастополі, Ялті, Гурзуфі та Херсонесі.

Фото: Сергій Жигунов в Instagram

Планується, що це буде багатосерійний фільм про курсантів севастопольської філії Нахімовського училища. 

Загалом у фільмі – 106 ролей, 37 із них грають московські актори.

Раніше Україна ввела санкції проти Сергія Жигунова – за підтримку війни в Україні і виправдання російського вторгнення.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.