Російський депутат написав заяву до Слідкому РФ на пропагандистку Симоньян

Джерело: Євген Ступін

Депутат міськради Москви Євген Ступін написав заяву до Слідчого комітету РФ на російську пропагандистку Маргариту Симоньян після її заклику підірвати ядерну бомбу над Сибіром.

Як наголосив Ступін, у заяві Симоньян містяться ознаки злочинів, передбачених ст. 354 та 356 КК РФ – публічний заклик до розв’язання агресивної війни та застосування ядерної зброї масово ураження.

“Якщо цих людожерів з державних каналів не зупинити, вони можуть реально спровокувати катастрофу небачених раніше масштабів”, – наголосив Ступін.

Що передувало?

Нещодавно в етері пропагандистського телеканалу RT Симоньян заявила, що “десь над Сибіром” можна влаштувати ядерний вибух, і це не призведе до наслідків на землі.

На думку пропагандистки, такий вибух стане “ядерним ультиматумом”, який допоможе Росії боротись з Заходом, який “руками України намагається задушити Росію”.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

Уночі 24 травня війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Харківській області. Обійшлось без постраждалих, однак є значні руйнування.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Південна Корея та Японія оголосили про санкції проти осіб, організацій та суден, які допомагають Росії купувати озброєння у Північної Кореї, порушуючи резолюцію Радбезу ООН.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.