Російський літак «впустив» 250-кілограмову бомбу на школу в Бєлгородській області – ЗМІ
Джерело: ASTRA
Російський літак впустив 250-кілограмову авіабомбу на школу в селі Биківка Бєлгородської області.
Як розповіли джерела в екстрених службах регіону, вчора, 19 листопада, близько 6-ї ранку російська авіабомба УМПБ “позаштатно зійшла” на школу в селі Биківка в Яковлевському міському окрузі.
За словами джерел, бомба пробила дах і зараз перебуває в одному з кабінетів на третьому поверсі.
Евакуації з “Биківської ЗОШ” не було. На місце прибули співробітники поліції і територіальної оборони.
Також, за даними видання, ще одна авіабомба ФАБ-250 впала 15 листопада за півтора кілометра від села Білий Колодязь у Шебекінському міському окрузі. Постраждалих також не було.
За підрахунками Astra, за 2024 рік російська армія впустила не менш як 150 фугасних авіабомб на території Росії та окупованих областей України. Найчастіше фіксується падіння ФАБ-250 та ФАБ-500. Зазвичай у разі позаштатного скидання ці боєприпаси не детонують, і їх згодом знищують вибухотехніки. Такі кореговані авіабомби найчастіше застосовуються Збройними силами РФ для ударів по Донецькій та Харківській областях України.
- Влада німецького міста Кельн підірвала американську бомбу вагою у 500 кілограмів часів Другої світової війни, знешкодивши лише один з двох її підривачів.
Британський полковник у відставці Геміш де Бреттон-Гордон, колишній командувач сил НАТО зі швидкого реагування на хімічні, біологічні, радіологічні і ядерні загрози, заявив, що британський прем’єр Кір Стармер повинен якомога швидше дозволити Києву бити ракетами Storm Shadow вглиб РФ. Політик, ймовірно, боїться ядерної відповіді РФ.
Десантники з 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади за один бій на Курщині взяли в полон 26 росіян.
Прокуратура розпочала розслідування за фактом розстрілу полонених українських захисників на Покровському напрямку.
У НЕК “Укренерго” поінформували, що в усіх регіонах України у четвер, 21 листопада застосовуватимуть графіки відключення електроенергії. Енергетики закликали до ощадливого споживання світла.
Комісія із питань конкуренції Індії (CCI) наказала WhatsApp утриматися від обміну даними користувачів у рекламних цілях з іншими додатками, які належать компанії Meta, протягом п’яти років.