Росія бореться із кризою бойового медичного забезпечення − британська розвідка
Джерело: Міноборони Великої Британії
Росія бореться із кризою військового медичного забезпечення, маючи у середньому протягом 17 місяців щодня близько 400 загиблих.
“Приплив військових поранених, ймовірно, підірвав нормальне надання деяких російських цивільних медичних послуг, особливо в прикордонних регіонах поблизу України. Цілком ймовірно, що багато спеціалізованих військових госпіталів зарезервовані для офіцерських поранених”, — йдеться в огляді.
За словами начальника навчального відділу бойової медицини компанії “Калашников”, цілком ймовірно, що до 50% смертей росіян під час бойових дій можна було б запобігти, якби було надано належну першу допомогу.
Як пояснили у розвідці Сполученого Королівства, дуже повільна евакуація поранених у поєднанні з неналежним використанням грубого російського бойового джгута є основною причиною смертельних випадків і ампутацій.
- В Україні триває 502-га доба від початку повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські воїни ліквідували вже понад 234 тисячі окупантів та знищили тисячі одиниць ворожої техніки.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.