Росія може здійснювати атаки на цивільні судна в Чорному морі — МЗС Великої Британії

Джерело: Sky News.

Глава МЗС Великої Британії Джеймс Клеверлі заявив, що Росія може вдатися до атак цивільних суден у Чорному морі у процесі того, як посилює свою кампанію із перешкоджання експорту українського продовольства.

“Ми будемо висвітлювати цю безсовісну поведінку в Раді безпеки Організації Об’єднаних Націй. Росія повинна припинити тримати в заручниках світові постачання продовольства і повернутися до угоди”, – зазначив очільник міністерства.

Зазначимо, що від 20 липня РФ пригрозила топити судна країн, які продовжать здійснювати “зернову угоду”. Агресор заявив, що буде розглядати судна, що прямують в акваторії Чорного моря до українських портів, як “потенційні перевізники вантажів військового призначення”.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.