Росія проводить навчання із мобільними ядерними пусковими установками

Джерело: Reuters

Міністерство оборони Росії заявило в п’ятницю, 5 липня, що проводить навчання із застосуванням мобільних ядерних пускових установок “Ярс”.

У відомстві додали, що екіпажі ракетних установок “Ярс” принаймні у двох різних регіонах мають переміститися на відстань понад 100 кілометрів і відпрацювати маскування та розгортання.

“Найближчим часом подібні навчання проведуть інші ракетні підрозділи”, – заявили у Міноборони РФ.

Нещодавно Росія разом з Білоруссю провела навчання з тактичної ядерної зброї, а 20 червня глава Росії Володимир Путін вкотре заявив, що РФ обмірковує можливі зміни своєї доктрини ядерної зброї.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.