Росія вивела усі свої військові підрозділи з Білорусі – ДПСУ
Джерело: Андрій Демченко в етері телемарафону
31 жовтня речник Держприкордонслужби Андрій Демченко повідомив, що РФ у межах ротації вивела з РБ свої військові підрозділи, натомість нових не заводила.
Мовиться наразі про підрозділи, які брали участь у навчаннях на білоруських полігонах. Також зауважується, що переміщень росіян вздовж кордону з Україною не спостерігається.
Як пояснив Демченко, Білорусь продовжує проводити військові навчання, проте, нині там немає російських підрозділів. Залишився обслуговуючий персонал технічних засобів на території РБ.
Водночас перебування російських найманців обмежується невеликою кількістю.
Зауважимо, на Волинському та Поліському напрямках оперативна ситуація без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи Збройних сил Білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах.
- На Бахмутському напрямку українські захисники завдали удару по опорному пункту російських загарбників.
- Протягом минулої доби, 30 жовтня, на Таврійському напрямку ворог завдав 29 авіаударів, провів 37 бойових зіткнень та здійснив 1020 артобстрілів.
- Протягом доби російські армійці обстріляли 18 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого одна особа зазнала поранень.
- Росіяни перекинули новий загін диверсантів до Брянської області для проведення “завдань” на території України.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.