Росія вивела усі свої військові підрозділи з Білорусі – ДПСУ

Джерело: Андрій Демченко в етері телемарафону

31 жовтня речник Держприкордонслужби Андрій Демченко повідомив, що РФ у межах ротації вивела з РБ свої військові підрозділи, натомість нових не заводила.

Мовиться наразі про підрозділи, які брали участь у навчаннях на білоруських полігонах. Також зауважується, що переміщень росіян вздовж кордону з Україною не спостерігається.

Як пояснив Демченко, Білорусь продовжує проводити військові навчання, проте, нині там немає російських підрозділів. Залишився обслуговуючий персонал технічних засобів на території РБ.

Водночас перебування російських найманців обмежується невеликою кількістю.

Зауважимо, на Волинському та Поліському напрямках оперативна ситуація без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи Збройних сил Білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.

На міжнародному “саміті миру”, запланованому у Швейцарії на рівні керівників держав, очікується участь понад 160 країн, проте на сьогодні Російська Федерація не отримала запрошення.

26 лютого президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт щодо демобілізації строковиків. Раніше цього ж дня йому направили на підпис проєкт закону, котрий стосується військовослужбовців, які закінчили строкову службу у 2024 році та перебувають на службі під час дії воєнного стану.

На Авдіївському напрямку українські війська посилюють свою оборону, зосереджуючись на захисті населених пунктів, що розташовані на захід від Авдіївки.