Росія заявила про успішний випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети

Джерело: Міноборони РФ

Міністерство оборони Росії в п’ятницю, 12 квітня, повідомило про успішний випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети з ракетного пускового комплексу “Капустін Яр” на півдні Астраханської області.

“Даний пуск проводився в рамках державних випробувань перспективних ракетних комплексів, а також підтвердження стабільності ракет, що перебувають на озброєнні”, – заявили в міністерстві.

В Міноборони РФ додали, що “завдання пуску виконано у повному обсязі”.

  • Використання Росією північнокорейських ракет під час нападу на Україну створює для Пхеньяну унікальну можливість протестувати свою зброю в реальних бойових умовах та можливість отримати цінні уроки, які можуть покращити її ефективність, заявив високопоставлений генерал США.

Уряд Франції підтримав пропозицію Сполучених Штатів Америки використати заморожені російські активи на озброєння України, піднявши перспективу угоди на зустрічі міністрів фінансів G7.

Ввечері 22 травня російські війська скерували авіаційну ракету на Дніпропетровщину. Українські оборонці знищили ворожу ціль у Синельниківському районі.

22 травня джерела у Міністерстві фінансів Німеччини повідомили, що країна відкрита для використання доходів від заморожених російських активів для військової допомоги Україні.

22 травня українські армійці знищили черговий російський штурмовик Су-25.

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок побувала на околицях Києва, де поспілкувалася з бійцями українського мобільного загону ППО. Міністерка висловила переконання у необхідності посилення українського захисту.