Росія заявила, що після атаки у Підмосков’ї зросла кількість бажаючих приєднатись до ЗС РФ

Джерело: Reuters

Міноборони РФ повідомило, що після стрілянини у “Крокус Сіті Холл” зросла кількість осіб, які підписують контракт зі Збройними силами Росії.

У заяві відомства зазначається, що від початку 2024 року контракт підписали понад 100 000 осіб, з яких 16 000 – за останні 10 днів.

“Під час співбесід, проведених протягом минулого тижня в пунктах відбору в містах Росії, більшість кандидатів основним мотивом укладання контракту вказали бажання помститися за загиблих у трагедії, що сталася 22 березня 2024 року в Московській області”, — повідомили в міністерстві.

Унаслідок стрілянини та пожежі у “Крокус Сіті Холл” загинуло щонайменше 144 особи. Відповідальність за напад взяли на себе в ІДІЛ, однак Росія наполягає, що нападники “пов’язані з Україною”.

Чимало аналітиків зазначають, що заяви Кремля про причетність до атаки України мають на меті посилити підтримку росіян повномасштабної війни, яка триває вже понад два роки.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.