Росіяни авіабомбою знищили зерносховища у Вовчанську на Харківщині

Джерело: начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов

14 січня російські військові завдали удару по Вовчанську Харківської області. Вони влучили по зерносховищах, знищивши врожай.

Фото: Сергій Болвінов

Російська атака призвела до руйнування аграрної інфраструктури. Обстріл стався вночі, коли там були лише охоронці. Стосовно жертв чи постраждалих інформації не надходило.

“Знищений врожай та зруйновані приміщення – росіяни продовжують гатити по цивільних об’єктах. У Вовчанську атакували з неба ангари з зерном”, — написав Болвінов.

Фото: Сергій Болвінов

Деталі показують, що дві керовані авіабомби призвели до руйнування зерносховища та приміщення для обробки зерна. По даному факту розпочато кримінальне провадження за порушення законів та міжнародних норм війни.

Фото: Сергій Болвінов

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.