Росіяни імітують залишення певних населених пунктів, а потім дуже потужно їх обстрілюють — ОК «Південь»

Джерело: телемарафон

Російські військові вдаються до імітації залишення населених пунктів, в які пізніше повертаються. Під час “павзи” вони дуже потужно обстрілюють ці населені пункти.

Вони мають на меті звинувачувати в ударах Збройні сили України. Після того, як вони закінчують обстріли — “з роз’яснювальною роботою йдуть до місцевих, що це були наші Сили оборони”.

Також інший маневр пов’язаний з використанням росіянами тактичної авіації. Зокрема вони дуже часто її залучають на Бериславському напрямку “і відправляють з її допомогою керовані авіаційні бомби”.

“Останнім часом вони почали бомбити і лівий берег, що означає, що вони намагаються бомбити свої ж підрозділи, щоб потім видавати це за роботу Сил оборони”, — пояснила Гуменюк.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.