Росіяни, ймовірно, оснащують танки «анти-FPV» комплексами РЕБ «Сания»

Джерело: сюжет росЗМІ

Російські війська, ймовірно, почали оснащувати свої танки комплексами РЕБ “Сания”, що має придушувати роботу FPV-дронів.

Так, у сюжеті росЗМІ показали танк Т-80БВМ, обладнаний таким комплексом.

Джерело: Російський танк Т-80БВМ з комплексом придушення безпілотників «Сания». Січень 2024. Україна. Кадр з відео «РИА НОВОСТИ»

Купольний комплекс “Сания” спочатку розробляли не для бронетехніки, а запобігання несанкціонованому вторгненню дронів у конфіденційні території.

Як переконують розробники, “Сания” придушує як поодинокі дрони, так і рої БпЛА в радіусі 1,5 км. Комплекс може встановлюватись як стаціонарно, так і мобільно. Водночас детектор реагує на FPV-дрони, не придушуючи інші сигнали. При зникненні дронів комплекс автоматично вимикається.

Раніше Мілітарний зазначив, що “Сания” є модифікованим комплексом на основі технологій, які забезпечують блокування сигналів безпілотників.

Зауважимо, за час повномасштабної війни РФ втратила щонайменше 2619 танків. Це становить 90% від загальної кількості, яку мали на озброєнні росіяни, повідомило Forbes

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.