Росіяни обстріляли Херсон: загинула жінка, поранено підлітка

Джерело: Офіс генпрокурора

Сьогодні вдень російські окупанти атакували Херсон, внаслідок чого загинула жінка та зазнав поранення неповнолітній хлопець.

19 січня близько 15:15 російські армійці вкотре почала обстріл Херсона, попередньо з артилерійської зброї.

Внаслідок влучання снаряда сталося руйнування конструкцій багатоквартирного будинку, у своїй оселі загинула жінка.

Також поранення ноги зазнав 16-річний хлопець. Його доставили до лікарні.

Додамо, що протягом доби російські армійці 67 разів обстріляли Херсонську область, внаслідок чого троє осіб зазнали поранень.

Загалом росіяни випустили по Херсонщині 413 снарядів з мінометів, артилерії, РСЗВ, танків та БпЛА.

Зокрема, по місту Херсон російські армійці випустили 11 снарядів.

Російські загарбники поцілили у житлові квартали населених пунктів області, об’єкти критичної інфраструктури.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.