Росіяни вбили останнього мешканця селища Степок у Сумській області

Джерело: “Суспільне

ЗС РФ вбили останнього мешканця села Степок на Сумщині — 60-річного Олександра Миколайовича.  Тіло загиблого внаслідок потрапляння ворожого снаряда в його кімнату знайшли опівдні 24 січня.

Скриншот Google maps

Інформацію підтвердив його син Руслан, а також загибель місцевого жителя підтверджують у Краснопільській селищній раді та Службі безпеки України. Усі інші жителі евакуювалися з населеного пункту.

Фото: син загиблого Руслан

Селище Степок розташоване неподалік від кордону з Росією поруч з гуманітарним переходом “Покровка-Колотилівка”.

“В середу 24 січня мої друзі поїхали подивитися, батька провідати. Так і побачили, що було пряме попадання. Я сам в шоці. Він не хотів виїжджати, там вже світла не було, гатили кожен день, ми йому генератор та акумулятор купили і він там жив. Була в нього кобила, собака, кури. Снаряд потрапив прямо йому в кімнату, там кухню побило, сарай. Зараз чекаю на маму та сестру, щоб поховати батька”, — сказав його син Руслан.

Фото: син загиблого Руслан

“Суспільному” розповіла Ірина Юхта, секретарка Краснопільської селищної ради, що інформація про смерть чоловіка внаслідок прямого влучання надійшла цього тижня. Орієнтовно загинув на минулих вихідних, можливо, це був понеділок, але до кінця ще невідомо.

Фото: син загиблого Руслан

Служба безпеки України наразі проводить досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним убивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Фото: син загиблого Руслан

25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.

Українські військові пілоти розпочнуть підготовку на десяти нових навчально-тренувальних літаках ALTO NG, котрі держава отримала завдяки Коаліції спроможностей повітряних сил, уряду Чехії та благодійному фонду Dárek pro Putina.