Росіяни використовують коней як мобільні платформи для Starlink та розвідки, – UNITED24

Джерело: Special Kherson Cat (X)\UAnimals.

У зоні бойових дій зафіксували черговий випадок негуманного використання тварин російськими загарбниками. Цього разу окупаційні війська прикріпили до коня супутниковий термінал Starlink разом із камерою відеоспостереження. Таку конструкцію російські військові використовують для підтримки стабільного інтернет-зв’язку в русі або для ведення прихованої розвідки на важкодоступних ділянках фронту.

Завдяки мобільності тварини вони намагаються створити рухому точку доступу, яку складніше виявити засобами радіоелектронної боротьби.

Такі методи викликають обурення через цинічне ставлення до живих істот, які й так щодня потерпають від обстрілів та руйнувань. Поки міжнародна спільнота намагається врятувати фауну регіону, окупанти навмисно залучають тварин до своєї агресивної діяльності.

У повідомленнях правозахисних організацій зазначається, що тварини щодня стають жертвами цієї війни, а російські військові продовжують “експлуатувати їх у своїх кривавих злочинах”, нехтуючи будь-якими етичними нормами.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.