Росіяни здійснили кібератаку на сайт Міносвіти України

Джерело: міністр освіти та науки України Оксен Лісовий

Росіяни здійснили кібератаку на сайт Міністерства освіти та науки України.

“Друзі, раптом що — сайт Міністерства освіти та науки України тимчасово не працює через атаку русні. Але наші фахівці вже працюють над відновленням роботи”, – повідомив Лісовий.

Додамо, що РФ регулярно здійснює кібератаки на українські урядові сайти. Зокрема нещодавно атаки зазнав офіційний вебсайт Міністерства аграрної політики та продовольства.

Також кібератаку було здійснено на Інформаційні ресурси Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Про масштабну кібератаку повідомляли також газова компанія “Нафтогаз України” та ТОВ “Газорозподільні мережі України”.

  • Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк повідомив, що операція у кіберпросторі Росії, внаслідок якої зламано сервер Міноборони РФ та зупинено функціонування спецзв’язку між підрозділами ворога, продовжується.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.