Рятувальники ліквідовують наслідки ракетного удару РФ по Шосткинському району Сумщині

Джерело: Сумська ОВА

В суботу, 13 січня, рятувальники ліквідовують наслідки російського ракетного удару по одному з населених пунктів Шосткинського району Сумщини.

Внаслідок ракетного удару РФ відбулось загоряння господарчих споруд, а вибуховою хвилею вибило вікна в п’ятиповерхових житлових будинках.

Ліквідовано виявлені осередки горіння на місці події. Рятувальники проводять аварійно-відновлювальні роботи в пошкоджених помешканнях. 

Здійснюється відновлення пошкоджених вікон, балконів. 

За попередньою інформацією внаслідок російської агресії травмовано жінку.

Підрозділи ДСНС надали допомогу 170 особам, а для обігріву населення розгорнуто “Пункт незламності”.

Закрито плівкою близько 320 віконних отворів, демонтовано 440 вікон та дверей, на висоті демонтовано 16 будівельних конструкцій.

Для ліквідації наслідків залучено 13 одиниць техніки та 95 осіб особового складу.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.