Садівництво та подорожі: онука розповіла секрети довголіття своєї 91-річної бабусі

Джерело: Business Insider

Письменниця Мередіт Вілшир розповіла про свою 91-річну бабусю, яка досі мандрує світом і активно займається садівництвом, що називає своїм “особливим секретом довголіття”.

“Коли я розповідаю людям про свою бабусю та її цікавість до життя, це завжди сприймається зі здивуванням. Вона подорожує, займається садівництвом, веде насичене соціальне життя і не показує жодних ознак уповільнення. Вона завжди заводить нових друзів і багато розмовляє телефоном”, – поділилася авторка.

За її словами, 91-річна бабуся, яку в сім’ї з любов’ю називають Гросі, може годинами розмовляти телефоном зі знайомими або з першими зустрічними на касі, в аеропорту тощо.

“Один із секретів її довголіття – це зв’язки. Вона завжди отримує новий досвід, заводить нових друзів і розповідає нові історії. Вона любить приймати людей і ставиться до всіх із добротою”, – зазначила Мередіт.

Влітку Гросі часто влаштовує вечірки та обіди у себе вдома, і до неї постійно хтось приходить. Вона завжди у гарному настрої, любить працювати в саду та годувати птахів.

“Я ніколи не чула, щоб вона сказала комусь погане слово; вона ставиться до всіх, з ким спілкується, з добротою, повагою і гумором”, – зазначила письменниця.

Додала, що бабуся часто подорожує – як всередині країни, так і за кордоном. Зовсім нещодавно вони відзначали її 91-й день народження у Лас-Вегасі.

“Зазвичай вона перебуває в русі, розширює свій кругозір і постійно здобуває новий досвід. Коли ми подорожуємо разом, я бачу, скільки друзів вона заводить дорогою. Я дивлюся на свою бабусю, як на джерело натхнення, щоб залишатися на зв’язку зі старими та новими друзями. За нею цікаво спостерігати, вона завжди прагне дізнатися щось нове, зустріти нового друга або отримати нові враження від подорожі”, – зізналася Вілшир.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.

Прийняття Європейським Союзом 14-го пакету санкцій проти Росії затяглося, хоча Бельгія, котра головує нині в ЄС, планувала оголосити про нього ще до початку саміту G7 в Італії 13 червня. Погодження нового пакету несподівано натрапило на супротив Німеччини.

Активісти британської кліматичної компанії “Just Stop Oil”, яка закликає відмовитися від викопних ресурсів, у межах своєї останньої акції протесту залили Стоунгендж помаранчевою фарбою.