Samsung хочуть оштрафувати через радіаційне опромінення працівників
Джерело: Bloomberg
У Південній Кореї визнали, що Samsung Electronics порушила правила радіаційної безпеки, через що її працівники зазнали опромінення на заводі з виробництва напівпровідників.
Комісія з ядерної безпеки наклала штраф у 10,5 млн вон ($7900). Також компанія може отримати додаткові штрафи за два інші порушення.
У травні двоє робітників заводу Samsung у Гіхені, за 40 км від Сеула, зазнали радіаційного впливу (значно вищого за річну норму) під час техобслуговування обладнання для аналізу кремнієвих пластин. Обох госпіталізували. Пристрій безпеки, який повинен вимикати випромінювання при відкритті дверей, не спрацював через недбалість команди.
Samsung заявила, що співпрацюватиме з дослідниками та допоможе постраждалим, а також вживе заходів для запобігання подібним випадкам у майбутньому.
- Компанія Samsung Electronics планує скоротити до 30% свого персоналу в деяких іноземних підрозділах. Це стосується переважно відділів продажів, маркетингу та адміністративного персоналу.
- У липні профспілка компанії Samsung Electronics розпочала триденний страйк, вимагаючи покращення умов праці.
- У квітні Samsung Group запровадив шестиденний робочий тиждень для керівників усіх підрозділів компаній. Причина – труднощі у бізнесі.
Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.
Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.
У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.