Samsung подала позов проти Oura, аби та не подала позов на неї

Джерело: Engadget 

Samsung подала позов проти Oura, щоб запобігти можливому судовому розгляду з боку фінського стартапу. Це сталося перед запуском нового продукту Samsung – Galaxy Ring.

У своєму позові Samsung зазначає, що Oura використовувала свій патентний портфель для судових розглядів з меншими конкурентами в галузі носимих технологій (гаджетів), і висловлює побоювання, що Oura може вчинити так само проти Samsung. Корейська компанія стверджує, що Galaxy Ring не порушує патенти Oura, але вказує на агресивний підхід Oura до захисту інтелектуальної власності.

Після оголошення про Galaxy Ring Oura розпочала медіатур, наголошуючи на своїх понад 150 патентах. Також генеральний директор Oura натякав, що компанія може використати свій портфель інтелектуальної власності проти Samsung.

У відповідь на ці дії Samsung вирішила подати позов першою, щоб уникнути потенційних суперечок та забезпечити захист своїх інтересів на ринку носимих технологій.

Віталій Ступаєнко, ведучий івенту, з якого вигнали одеситку Юлію Карабаджак через мовне питання, вже записав відео з вибаченнями, пояснивши поведінку організаторів “недоопрацюванням”.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Пошановувачі американського телесеріалу “Бріджертони” від Netflix вже встигли насолодитися прем’єра 3 сезону, яка відбулася 16 травня і 13 червня. Нині ж стрічка доступна для перегляду в українській озвучці.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.