Samsung вперше презентувала прозорий екран MicroLED

Джерело: Engadget

Під час технологічної виставки CES у Лас-Вегасі компанія Samsung представила перший у світі прозорий екран MicroLED.

Загалом розповіли про три екрани з різним дизайном: два з них використовували тоноване скло, яке приховувало об’єкти за екраном, тоді як третій – абсолютно прозорий і безрамковий.

Фото: Engadget

Завдяки використанню тонованого скла у двох демонстраційних зразках можна ігнорувати потенційні об’єкти за панелями. Ще один варіант виглядав як звичайне прозоре скло, але із безрамковим дизайном.

Відображення контенту на прозорих MicroLED-панелях створює враження майже як голограма, що зависає в повітрі. Представник Samsung наголосив, що через вищу яскравість прозорих дисплеїв MicroLED порівняно з OLED, вони зазнають меншого впливу навколишнього світла.

Поки що невідомо про вартість цих дисплеїв і терміни їхнього введення в роздрібні пристрої. Припускається, що вони можуть бути дорогими, враховуючи ціни на непрозорі телевізори Samsung із технологією MicroLED.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.