Сенаторка Італії заявила, що «першим бажанням» молодих жінок має бути народження дітей

Джерело: Reuters

Сенаторка Лавінія Меннуні від правої партії прем’єр-міністерки Італії Джорджії Мелоні заявила, що “першим бажанням” молодих жінок має бути народження дітей, що викликало обурення серед опозиційних груп. 

Партія Мелоні “Брати Італії” поставила своїм пріоритетом зупинити зниження народжуваності в країні та сприяти розвитку традиційної сім’ї, оскільки вона пригнічує одностатеве батьківство.

“Моя мати завжди казала мені, що ти завжди маєш пам’ятати, що маєш можливість робити все, що хочеш, але ти ніколи не повинна забувати, що твоїм першим прагненням має бути самій стати матір’ю”, — сказала сенатор Лавінія Меннуні.

Вона додала, що інституції Італії та Ватикану повинні знову зробити материнство “крутим” і заохочувати молодих людей рано одружуватися та створювати сім’ї.

“Є потреба, скажімо так, місія, тому що я вважаю, що це прекрасна річ — народжувати у світі дітей, які будуть майбутніми громадянами, майбутніми італійцями”, — сказала Меннуні, яка сама має трьох дітей.

Сенаторка Раффаелла Пайта з центристської партії “Italia Viva” заявила, що такі коментарі демонструють “ганебну відсталість”.

“Її слова перегукуються з ідеями мракобісного минулого, на щастя, застарілими”, — сказала Пайта.

К’яра Аппендіно, законодавець від лівого “Руху п’яти зірок”, заявила, що “Брати Італії” страждають від “ностальгії за середньовіччям”, і додала, що молодих жінок слід навчити “свободі мріяти та засобів реалізувати себе так, як вони хочуть”.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.