Сербія передала Україні 14 вантажівок з гуманітарною допомогою

Джерело: посольство України в Сербії 

Україна отримала від Сербії 14 вантажівок із гуманітарною допомогою. Країна передала медикаменти, питну воду, фільтри для води, ковдри тощо.

Допомогу нададуть постраждалим від підриву російськими військовими дамби Каховської ГЕС Херсонської області.

“Уряд Сербії взяв участь у загальноєвропейській акції гуманітарної допомоги цивільному населенню України та виділив гуманітарну допомогу для постраждалих внаслідок підриву російськими терористами дамби Каховської ГЕС мешканців Херсонської області”, – заявили у диппредставництві.

Фото: посольство України в Сербії

Офіційна церемонія передачі відбулась 30 серпня. У ній взяли участь прем’єр-міністр Республіки Сербія Ана Брнабич та інші високопосадовці. Український посол в Сербії подякував країні за надану допомогу.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.