Сербський блогер опинився разом з ведмедем у його берлозі та зняв це на відео

Джерело: Стефан Янкович

Сербський блогер Стефан Янкович показав відео з ведмежої берлоги, де він опинився разом з диким звіром.

Відео зустрічі з ведмедем у його помешканні Янкович поділився у своїх соцмережах. Як саме блогер опинився у берлозі невідомо, однак поки він був там, звір повернувся до своєї домівки.

На відео видно, як Янкович з середини знімає тварину, яку спершу розглядає його стоячи на вході у берлогу.

Далі ведмідь заходить всередину та, як видно на кадрах, починає обнюхувати берлогу, поки сам блогер поступово намагається вийти з берлоги.

 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Stefan Janković (@stefan_jankovich)

Згодом на опублікованому блогером відео видно, як ведмідь вже нюхає його голову і телефон.

Блогер опублікував ще одне відео, на якому він вже сидить на дереві, а під ним – двоє ведмедів. Один зі звірів дряпає дерево, дивлячись на Стефана Янковича.

“Ви не повірите, що зі мною сталось. Я проводжу години у лісі і на мене напав ведмідь. Він чекає мене, а поруч ще один”, – говорить він у відео.

Блогер не пояснив, як опинився у берлозі, а його відео з назвою “На межі життя” зібрали десятки тисяч переглядів та поширення у низці ЗМІ.

На тлі загострення паливної кризи у РФ, російські медіа стали радити, як правильно “відсмоктати” бензин з автомобіля.

Американський консервативний оглядач Такер Карлсон заявив, що не підтримуватиме Республіканську партію на майбутніх проміжних виборах у США. Разом з тим, журналіст поки не визначився зі своєю подальшою позицією.

Рекса Гоєрманна, якого вважають одним із найвідоміших серійних убивць у сучасній історії Нью-Йорка, засудили до довічного ув’язнення без права на дострокове звільнення за вбивство восьми жінок. Одним із ключових доказів у справі стала ДНК, вилучена з коробки від піци.

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш повідомив, що уряд країни подав до парламенту законопроєкт, який передбачає заборону використання мобільних телефонів у школах, починаючи з вересня 2027 року.

У Силах спеціальних операцій ЗСУ повідомили про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал, у тимчасово окупованому Криму, поблизу села Роздольне.