Шанувальники гурту Metallica зробили понад 40 тисяч донацій крові по всьому світу

Джерело: Variety

Тисячі фанатів гурту Metallica у різних країнах здали кров у межах партнерства колективу з американським Червоним Хрестом.

Співпраця стартувала у квітні 2025 року через благодійний фонд гурту All Within My Hands. Відтоді в США в межах цієї ініціативи зібрали понад 25 тисяч донацій крові. Окремо гурт заохочував донорство під час закордонних концертів туру M72 World Tour, що дозволило довести загальну кількість донацій у світі приблизно до 40 тисяч.

Кампанія розпочалася з донорських акцій на окремих концертах у США, після чого її поширили на інші регіони країни, щоб долучитися могли всі охочі. Люди, які здавали кров на акціях Червоного Хреста та реєстрували донацію, отримували лімітовані футболки, а також брали участь у розіграші гітари з автографами всіх учасників гурту.

За даними організаторів, 16% учасників здавали кров уперше. Майже половина з них – люди віком від 16 до 24 років. У Червоному Хресті зазначають, що це відповідає загальній тенденції зростання кількості донорів серед покоління Z і “підкреслює готовність цього покоління долучатися через прості дії допомоги”.

Співзасновник Metallica Ларс Ульріх прокоментував результати кампанії: “Однією з ключових місій фонду All Within My Hands є підтримка громад, а також заохочення фанатів і друзів діяти. Ми раді, що Metallica Family усвідомлює важливість донорства крові і без вагань підтримала цю ініціативу, яка рятує життя. Їхній ентузіазм справді має значення, і для нас честь бути поруч із ними”.

Унаслідок російської атаки на Київ у ніч на 28 червня постраждало двоє людей. Найбільше пошкоджень зафіксовано в Дарницькому районі, де виникло кілька пожеж.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.

У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.

Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.