Штат Індії заборонив продаж цукрової вати через ризик раку
Джерело: BBC News
Минулого тижня південний штат Індії Таміл-Наду запровадив заборону на продаж цукрової вати після того, як лабораторні тести підтвердили наявність канцерогенної речовини Родамін-В у зразках, надісланих на тестування.
Раніше цього місяця в місті Пудучеррі (Індія) заборонили цукрову вату, й інші штати почали тестувати її зразки.

Фото: GETTY IMAGES
Спеціаліст із безпеки харчових продуктів у місті Ченнай (штат Таміл-Наду) П. Сатіш Кумар сказав, що речовина, яка міститься в солодкій ваті, “може призвести до раку та вплинути на всі органи тіла”.
Минулого тижня його команда перевірила продавців цукрової вати на пляжі. Лабораторні тести виявили наявність у зразках хімічної сполуки родаміну-B. Хімічна речовина надає флуоресцентний рожевий відтінок і використовується для фарбування текстилю, косметики та чорнила.
Дослідження показали, що хімічна речовина може збільшити ризик розвитку раку, а в Європі та Каліфорнії її використання як харчового барвника заборонено.
- У всіх країнах світу фіксується надмірне споживання солі, що призводить до низки тяжких захворювань, серед яких серцево-судинні та онкологічні захворювання.
- Згідно з новими рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, не варто вживати замінники цукру, якщо ви намагаєтеся схуднути. Так, огляд доказів свідчить про те, що використання нецукрових підсолоджувачів, або NSS, “не дає довгострокової користі у зменшенні жиру в організмі у дорослих або дітей”.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.