Сі закликав США до співпраці з КНР, щоб «спільно реагувати на глобальні виклики»

Джерело: Deutsche Welle

Глава КНР Сі Цзіньпін висловив готовність співпрацювати зі США, закликавши спільно “реагувати на глобальні виклики” та “долати розбіжності”.

Китай, за словами голови КНР Сі Цзіньпіна, готовий до співпраці зі США.

Для світової спільноти має вирішальне значення, чи зможуть США та Китай знайти правильний шлях для співпраці, – написав Сі у листі, який зачитав увечері 24 жовтня у Нью-Йорку під час щорічної вечері у Національному комітеті зі співробітництва між двома державами.

Китай та США мають подолати розбіжності та спільно реагувати на глобальні виклики, наголосив Сі Цзіньпін.

Заклик Сі до більш стабільних двосторонніх відносин, що ґрунтуються на принципах взаємоповаги, мирного співіснування та вигідної для обох сторін співпраці, пролунав напередодні візиту до Вашингтона міністра закордонних справ КНР Ван І, запланованого наприкінці цього тижня.

На думку спостерігачів, візит Ван І може підготувати ґрунт для переговорів між президентом США Джо Байденом та Сі Цзіньпіном.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.