Сказали, що шанс завагітніти – 0%: у жінки, що поборола рак, з’явилось одразу двоє дітей

Джерело: People

Жінка, яка поборола рак шийки матки, стала матір’ю одразу двох дітей: одну народила сама, а другу – сурогатна мати.

Міа Донахью Шьоман пройшла через тривалі випробування, перш ніж стати мамою. У 2013 році їй діагностували рак шийки матки, і для боротьби з хворобою їй довелося провести операцію. Це дозволило зберегти її фертильність, але після операції лікарі заявили, що природна вагітність для неї буде неможливою.

У 2022 році Міа і її чоловік П’єр вирішили спробувати завагітніти через екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Після шести невдалих спроб вони почали розглядати сурогатне материнство, як останній варіант. Пара витратила місяць на дослідження і консультації з різними агентствами і фахівцями.

Несподівано, через кілька місяців після початку процедури з сурогатним материнством, Міа дізналася, що вона вагітна природним шляхом, хоча лікарі казали, що її шанси на це практично нульові. Вона була шокована, адже після операції їй вставили цервікальний канал, і навіть медсестри та акушери не вірили, що вагітність можлива.

“Наприкінці серпня у мене почалася сильна кровотеча і сильний біль у спині. Раніше мене вже шпиталізували з нирковою інфекцією, і я думала, що це була саме вона. Я сказала чоловікові, що мені потрібно поїхати в лікарню, обстежитися і отримати антибіотики. Я пішла, і виявилося, що це була не ниркова інфекція – насправді я була на другому місяці вагітності”, – згадує вона.

Вагітність Мії почалася з проблем – кровотечі не припинялись до четвертого місяця, а також був ризик викидня, адже у жінки не було шийки матки, щоб утримати дитину.

Відтак подружжя вирішило не відмовлятись від сурогатного материнства. Міа і П’єр продовжували працювати над планом народження двох дітей: одну народила б Міа, а іншу – сурогатна матір.

Через ризик викидня жінка змушена була постійно дотримуватись ліжкового режиму. У березні 2024 року, на 36 тижні вагітності, у Мії народилась дочка Лейн.

“Вона була крихітною, а я відновлювалася після кесаревого розтину, одночасно відвідуючи зустрічі з сурогатною матір’ю та її акушеркою. Ми спостерігали через FaceTime, намагаючись побачити, як росте ця крихітна людина, і молилися, щоб наш син продовжував розвиватися здоровим”, – розповідає вона.

Згодом пара, разом із новонародженою донькою, поїхали до сурогатної матері, яка вже була на пізньому терміні вагітності.

Міа і П’єр були на екскурсії лікарнею разом зі своєю сурогатною матір’ю, коли у тієї несподівано відійшли води.

“Все сталося надзвичайно швидко, протягом години після того, як у неї відійшли води. Ми пішли у пологову кімнату, мій чоловік був з донькою, а я там допомагала”, – ділиться Міа.

Сім’я була налякана, коли їх син Ронін народився з пуповиною, двічі обмотаною навколо шиї, однак медики швидко допомогли малюку.

Джерело: People

Мія каже:

“Ми досі щодня говоримо: “Боже мій, у нас двоє дітей”. Це здається сюрреалістичним. Ми відчуваємо себе такими благословенними і вдячними, тому що ми ніколи не могли уявити, як складеться наша історія. Але тепер ми відчуваємо, що саме так все і повинно було статися”.

  • У Перу народилося перше немовля, зачате за допомогою інноваційної технології фертильності, яка використовує стовбурові клітини для дозрівання ембріона поза тілом.

Літак авіакомпанії United Airlines, що летів з Лос-Анджелеса до Шанхая, повернувся назад через те, що один із пілотів забув паспорт.

Мільярдер та глава Департаменту урядової ефективності (DOGE) Ілон Маск вирішив підтримати кандидата-консерватора у виборах до Верховного суду Вісконсина, роздаючи виборцям мільйони доларів.

Лідерку ультраправої партії “Національне об’єднання” Марін Ле Пен визнали винною у розкраданні коштів Європарламенту. Вона не зможе балотуватись у президенти Франції у 2027 році.

У Литві ввечері 30 березня із болота витягли бронемашину зниклих безвісти чотирьох військовослужбовців США.

Єврокомісарка з питань кризового реагування Аджа Лябіб опублікувала відео у соціальних мережах, в якому розповіла про базові речі, необхідні для виживання в перші 72 години кризи.