Собака Байдена вже щонайменше 24 рази вкусив агентів Секретної служби США

Джерело: BBC News

Нові документи свідчать про те, що собака президента США Джо Байдена, німецька вівчарка Командир (Commander), щонайменше 24 рази кусала агентів Секретної служби США.

Записи Секретної служби США показують, що в період з жовтня 2022 року по липень 2023 року відбулося щонайменше 24 випадки укусів, у тому числі співробітників Секретної служби покусали за зап’ястя, передпліччя, лікоть, талію, груди, стегно та плече.

Фото: REUTERS

Інцидент у червні призвів до “глибокого укусу” на передпліччі агента, якому потрібно було накласти шви.

У липні собака вкусив іншого агента в руку і йому наклали шість швів. Укус спричинив “серйозну глибоку відкриту рану”, і агент “почав втрачати значну кількість крові”, — йдеться в одному електронному листі.

Домашній улюбленець родини Байденів покинув Білий дім у жовтні минулого року, через тиждень після того, як він вкусив агента Секретної служби й той потребував медичної допомоги.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.