Соцмережа Трампа цього року втратила $23 млн – CBC News

Джерело: CBC News

Соціальна мережа колишнього президента США Дональда Трампа Truth Social цього року втратила 23 мільйони доларів.

Як розповіли у виданні, коли у 2022 році Truth Social було запущено, шанувальники соціальної мережі описували її як “консервативну альтернативу платформам великих технологій, яка привабить рекламодавців, що прагнуть завоювати мільйони підписників колишнього президента Дональда Трампа”.

Утім, згідно з новою регуляторною звітністю, власник Truth Social, Trump Media & Technology Group, до червня цього року зарезервував лише 2,3 мільйона доларів від продажів.

Окрім цього, результати звітності також містять попередження від бухгалтерів Trump Media & Technology Group, які заявили, що мають “сумніви щодо здатності компанії продовжувати свою діяльність як безперервно діюче підприємство”.

Зокрема бухгалтерська фірма вважає, що компанія може не мати достатньої кількості коштів для сплати своїх боргів і може оголосити дефолт протягом наступного року, згідно з даними S&P Global.

Зазначено, що фінансова картина, яка випливає з поданої заяви, показує компанію, яка зазнає збитків та має невелике зростання “мізерних” продажів. За перші шість місяців 2023 року дохід Trump Media склав 2,3 мільйона доларів, тоді як роком раніше компанія не отримала жодного доходу.

Своєю чергою, Trump Media вже веде переговори з кредиторами щодо своїх боргів, і в заяві міститься попередження про те, що її власне керівництво “сумнівається у здатності компанії платити за своїми зобов’язаннями і виконувати свої зобов’язання перед кредиторами”.

На Запорізькому напрямку прикордонник на псевдо “Бриз” за допомогою антидронової рушниці знешкодив три російські FPV-дрони.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Донецькій області, внаслідок чого одна особа зазнала поранень.

Верховний суд Фінляндії не дозволив екстрадицію до України лідера російського неонацистського угруповання “Русич” Яна Петровського, який брав участь у війні проти України.

Мінекономіки та Група Світового банку посилюють взаємодію щодо стратегії підтримки приватного сектору, запуску іпотечного кредитування, а також аналізу та фінансування конкретних інвестиційних проєктів.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.