Соцмережа X запроваджує кілька рівнів підписки до $16 на місяць
Джерело: Bloomberg
Соцмережа X, власником якої є мільярдер Ілон Маск, почала пропонувати нові платні рівні підписки для користувачів.
Як пояснили у виданні, користувачі зможуть платити 3 долари на місяць за базовий рівень, який надає такі функції, як можливість редагувати пости і завантажувати довші відео.
Водночас інший рівень передбачає плату у 8 доларів та 16 доларів на місяць за підписку Premium+, щоб отримати такі переваги, як синя галочка верифікації, розподіл доходів від реклами та меншу кількість або відсутність реклами у своїх стрічках новин.
При цьому користувачі, які підписуються через платформи iOS та Android від Apple Inc., платитимуть за підписку більше.
“Після того, як Маск купив компанію рік тому, X відійшла від реклами і перейшла на платну підписку. Згідно з новим аналізом незалежного дослідника Тревіса Брауна, від 950 тис. до 1,2 млн осіб зараз платять за преміумсервіс у соцмережі X 8 доларів щомісяця”, – йдеться в матеріалі.
- Американський мільярдер, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що його соціальна мережа X, раніше відома як Twitter, може запровадити платний доступ для всіх користувачів.
Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.
Захищаючи Україну на фронті загинув фіксер американського телеканалу ABC News Максим Осередчук.
Міністр імміграції Данії Мортен Бєдсков заявив, що уряд відновить розслідування щодо можливості заборони мусульманського заклику до молитви по всій країні, стверджуючи, що те, що він назвав повзучою “ісламізацією”, займає надто багато громадського простору.
В Запоріжжі кількість поранених внаслідок російської атаки зросла до дев’яти. Усі постраждалі – жінки віком від 21 до 86 років.
Керівник Офісу президента Кирило Буданов під час відкритої бесіди зі студентами Києво-Могилянської академії прокоментував інформацію щодо буцімто масової міграції в Україні.