Соцмережа X запроваджує кілька рівнів підписки до $16 на місяць

Джерело: Bloomberg

Соцмережа X, власником якої є мільярдер Ілон Маск, почала пропонувати нові платні рівні підписки для користувачів.

Як пояснили у виданні, користувачі зможуть платити 3 долари на місяць за базовий рівень, який надає такі функції, як можливість редагувати пости і завантажувати довші відео.

Водночас інший рівень передбачає плату у 8 доларів та 16 доларів на місяць за підписку Premium+, щоб отримати такі переваги, як синя галочка верифікації, розподіл доходів від реклами та меншу кількість або відсутність реклами у своїх стрічках новин.

При цьому користувачі, які підписуються через платформи iOS та Android від Apple Inc., платитимуть за підписку більше.

“Після того, як Маск купив компанію рік тому, X відійшла від реклами і перейшла на платну підписку. Згідно з новим аналізом незалежного дослідника Тревіса Брауна, від 950 тис. до 1,2 млн осіб зараз платять за преміумсервіс у соцмережі X 8 доларів щомісяця”, – йдеться в матеріалі.

  • Американський мільярдер, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що його соціальна мережа X, раніше відома як Twitter, може запровадити платний доступ для всіх користувачів.

Астрономи виявили три раніше невідомі супутники навколо Урана і Нептуна – найвіддаленіших планет нашої Сонячної системи.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

За даними джерел президент США Джо Байден прагне, аби до саміту країн G7 лідери Великої сімки дійшли згоди щодо надання допомоги Україні з заморожених активів РФ.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.