Sony подає патент на ігровий контролер VR у формі рукавички

Джерело: hypebeast

Sony розробляє новий контролер, призначений для супроводу своїх ігор AR/VR. Компанія подала заявку на патент на ігрову рукавичку, яка використовує руку та палець, щоб керувати ігровим процесом.

Схема рукавички, яка міститься в патенті, нагадує Power Glove від Nintendo – пристрій, який працював не так добре, як передбачалося, проте випередив свій час у 1989 році.

Цей пристрій мав функцію виявлення пальців, а також вбудований контролер передпліччя.

Очікується, що через три десятиліття погляд Sony на ігрову рукавичку є прогресивнішим. Компанія прагне створити більш захопливий досвід віртуальної реальності, де користувачі зможуть просто забути, що використовують контролер.

Пальці рукавички містять датчики, які дозволять користувачеві рухати ними в грі. Згідно з патентом, Sony ще не визначила, як це буде працювати, коли пальці гравця закриті.

Ця рукавичка базується на нещодавніх зусиллях Sony розширити свої пропозиції контролерів не лише у сфері VR. Нещодавно компанія випустила інклюзивний контролер доступу – проєкт, який розроблявся п’ять років.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.