Співачка FKA Twigs створила ШІ-двійника для спілкування з шанувальниками

Джерело: Variety

Британська співачка й акторка FKA Twigs зізналася, що створила віртуальну версію себе за допомогою технологій штучного інтелекту для спілкування з прихильниками та ЗМІ, у той час, як вона зайнята створенням музики.

Артистка поділилася деталями проєкту під час свого виступу на слуханні в Сенаті США з питань інтелектуальної власності. Законопроєкт пропонує запровадити регулювання щодо ШІ та авторського права.

Зокрема FKA Twigs зазначила, що її мистецтво “це її ідентичність”, тому вона вирішила розробити ШІ-версію себе. Так званий діпфейк не лише копіює особистість артистки, а й використовує її інтонацію та здатен говорити кількома мовами.

На думку виконавиці, подібні технології слугують дуже цінними інструментами як у мистецькому, так і в комерційному плані, однак за умови, що вони перебувають під контролем артиста. Тому співачка закликала законодавчо регулювати використання штучного інтелекту.

За даними видання, діпфейк збираються протестувати цього року. ШІ візьме на себе роль у розширенні охоплень і взаємодії з аудиторією в соцмережах, тоді як вільний час артистка планує проводити в студії.

Вчені виявили, що хімічна реакція на дні океану може створювати кисень без живих організмів, змінюючи уявлення про його виробництво.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

У вівторок, 23 липня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.