США вперше ввели санкції проти ще недобудованих російських танкерів

Джерело: Reuters

Шість російських нафтових танкерів, які все ще перебувають на етапі будівництва на суднобудівному заводі “Звезда”, потрапили під санкції США, запроваджені минулого тижня.

Це перший випадок, коли Вашингтон заборонив танкерам виходити в море ще до того, як вони відпливли, тим більше до того, як почали перевозити санкційні вантажі.

Шість танкерів, які будуються на заводі “Звезда”, потрапили до списку зі 183 суден, що були пошкоджені. Серед них – “Нурсултан Назарбаєв”, “Олександр Беггров”, “Олексій Боголюбов” та три судна, назви яких наразі не розголошуються: “Звезда 131080”, “Звезда 131060” і “Звезда 131040”.

Згідно з текстом санкцій, російська компанія “Совкомфлот” є покупцем суден “Александр Беггров” і “Алексей Боголюбов”, тоді як покупцем ще чотирьох суден є судноплавний підрозділ “Роснефти” – “Роснефтефлот”. Обидва ці покупці також потрапляють під санкції США.

Увечері 26 червня російські окупанти вдарили безпілотником поблизу відділення Нової пошти в Семенівці Чернігівської області. Унаслідок атаки поранений чоловік.

Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.

Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.

Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.

Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.