США вперше ввели санкції проти ще недобудованих російських танкерів

Джерело: Reuters

Шість російських нафтових танкерів, які все ще перебувають на етапі будівництва на суднобудівному заводі “Звезда”, потрапили під санкції США, запроваджені минулого тижня.

Це перший випадок, коли Вашингтон заборонив танкерам виходити в море ще до того, як вони відпливли, тим більше до того, як почали перевозити санкційні вантажі.

Шість танкерів, які будуються на заводі “Звезда”, потрапили до списку зі 183 суден, що були пошкоджені. Серед них – “Нурсултан Назарбаєв”, “Олександр Беггров”, “Олексій Боголюбов” та три судна, назви яких наразі не розголошуються: “Звезда 131080”, “Звезда 131060” і “Звезда 131040”.

Згідно з текстом санкцій, російська компанія “Совкомфлот” є покупцем суден “Александр Беггров” і “Алексей Боголюбов”, тоді як покупцем ще чотирьох суден є судноплавний підрозділ “Роснефти” – “Роснефтефлот”. Обидва ці покупці також потрапляють під санкції США.

Зміна клімату може прискорювати поширення стійкості бактерій до антибіотиків. Такого висновку дійшла міжнародна група дослідників після аналізу понад 480 тисяч зразків сальмонели зі 139 країн світу.

На Львівщині викрили контрабанду техніки Apple орієнтовною вартістю понад 35 млн грн. 

У тропічних лісах на півночі Австралії вчені виявили новий вид павука, який плете пастку, схожу на катапульту, щоб зловити один вид мурах.

Компанія Nord Stream 2 AG, що належить “Газпрому”, подала позов до Загального суду ЄС через закон про поетапне припинення імпорту російського газу. Власник газопроводу стверджує, що заборона фактично позбавляє його можливості використовувати інфраструктуру.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.