ССО знищили групу окупантів, які розстріляли українських полонених – відео

Джерело: ССО

Бійці Сил спеціальних операцій ЗСУ ліквідували та взяли в полон російських окупантів, які стратили українських військовополонених.

Нещодавно росіяни розстріляли двох бійців тероборони, яких вони взяли у полон декілька днів тому.

ССО спланували операцію й ліквідували частину російської групи, а решту взяли в полон. Полонені окупанти виявилися морськими піхотинцями 40-ї арктичної бригади.

“На допиті вони зізналися, що взяли в полон двох військових Сил Тероборони та доповіли про це командиру своєї роти. Ротний по рації наказав росіянам стратити українських військових. Бійці ТРО почули це та кинулися тікати, але по них одразу відкрили вогонь російські військові з позивними “Ярий”, “Лебідь”, “Бум” та “Білий”, – розповіли військові.

“Лебедя”, “Бума” і “Білого” оператори ССО знищили, а “Ярого” разом з двома іншими окупантами вдалося взяти в полон. Наразі вони дають свідчення.

У ССО додали, що всі полонені виявилися контрактниками, які служать в російській армії лише півтора місяця.

Глава РФ Володимир Путін визнав черги на АЗС та дефіцит окремих марок бензину, попри максимальне завантаження нафтопереробних заводів та використання накопичених резервів.

Іракська влада провела серію антикорупційних рейдів перед очікуваним візитом прем’єра Алі аль-Заїді до Вашингтона. За даними держмедіа, серед затриманих – депутати, посадовці та щонайменше один представник Міністерства нафти.

Президент Сербії Александар Вучич заявив про відновлення строкової військової служби з березня 2027 року. За його словами, це зміцнить обороноздатність країни та підвищить рівень підготовки молоді.

У сербському місті Кралєво очікують тисячі протестувальників після заяви президента Александра Вучича про готовність піти з посади. Його відставка має відкрити шлях до дострокових президентських і парламентських виборів.

З початку червня громадяни низки країн, котрі РФ вважає “недружніми”, постали перед заморожуванням вкладів у російських банках.