Стінг та Снуп Догг працюють над спільною піснею, яку випустять у листопаді

Джерело: Daily Mail

Британський музикант Стінг та американський репер Снуп Догг анонсували нову музичну колаборацію – ремікс на Message In The Bottle.

Колишній лідер гурту The Police під час виступу на BBC Radio 2 на сцені The Park у Престоні заявив, що вважає своєю найвищою метою як співака та музиканта створення музики, яку люди “просто продовжуватимуть виконувати вічно”.

Після цього він оголосив, що має новий проєкт з американським репером Снуп Доггом. Музиканти працюють над реміксованою версією пісні 1979 року Message In The Bottle. Ремікс має вийти в листопаді.

“Ми зі Снупом записали пісню Message In A Bottle, яку він назвав інакше. Я грав на гітарі та співав, але Снуп також співає, що для мене є справжнім відкриттям. Він дуже добрий чоловік”, – зазначив Стінг.

Він зауважив, що йому подобається грати хіти.

“Я дійсно люблю це, але ви знаєте, це моя робота – заспівати пісню, яку я, можливо, написав 40 років тому, з такою ж пристрастю, такою ж цікавістю, такою ж енергією, ніби я написав її сьогодні вдень. Це моя робота”, – поділився Стінг.

Музикант додав, що секрет його виконання полягає в тому, що йому завжди вдається знайти щось нове, чого він раніше не досліджував, не виявляв раніше, що викликає у нього інтерес.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.

Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.

Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.