Subaru зупинила роботу на трьох заводах через смертельний випадок

Джерело: NHK

Автовиробник Subaru зупинив роботу на трьох своїх заводах у Японії після того, як на підприємстві у префектурі Гумма загинув співробітник.

За даними компанії, працівник загинув 13 лютого внаслідок нещасного випадку під час виконання своїх обов’язків на заводі Ядзіма.

Згодом компанія Subaru заявила, що зупинила роботу свого основного заводу та заводу в Оідзумі в Гуммі, де виробляються двигуни та інші деталі.

Представники компанії зауважили, що це робиться з поваги до членів сім’ї загиблого та інших працівників, а також для підтвердження безпеки та запобігання повторенню подібних інцидентів.

Автовиробник уточнив, що ще не вирішив, коли відновлять роботу вказані заводи.

Британські розвідники прокоментували скандал з Тимуром Івановим – заступником глави міноборони РФ – якого звинувачують у хабарництві.

Незавершена робота австрійського художника Густава Клімта “Портрет фройляйн Лізер” була продана на аукціоні у Відні за 30 мільйонів євро. Ця картина, втрачена майже століття тому і відома лише з чорно-білих фотографій, була віднайдена у приватній колекції.

У кінотеатрах Польщі стартує кінотеатральний прокат українського фільму “Я, “Побєда” і Берлін”, створеного за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив у четвер, 25 квітня, що ризик військових інцидентів на білорусько-українському кордоні досить високий.

У Миколаєві сталася трагедія під час завантаження боєприпасів, внаслідок якої загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України, ще двоє отримали поранення. Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 24 квітня 2024 року.