Суд призначив Алену Делону спеціальний захист, покликаний «уберегти від нерозважливих дій»

Джерело: TF1

Після медичного обстеження, проведеного на вимогу прокуратури, суддя вирішив призначити французькому актору Алену Делону спеціальний захист.

“Це тимчасовий захід юридичного характеру, який дає змогу вирішити надзвичайну ситуацію, коли повнолітня особа перебуває під загрозою вчинення дій, що суперечать її інтересам, зокрема щодо її майна, через зміну її психічних або фізичних здібностей”, – заявили в Міністерстві юстиції Франції.

Відтак, Делон не зможе здійснювати деякі дії, зокрема, продаж майна, – це буде доручено нейтральному неупередженому агенту. Також спеціальний суддя буде допомагати актору з медичним обслуговуванням та вибором лікарів.

Відомо, що торік актору провели медичну експертизу у зв’язку з погіршенням здоров’я після перенесеного у 2019 році інсульту. Під час розслідування експерти намагалися з’ясувати, чи став Ален Делон жертвою зловживання слабкістю.

“Я хочу померти, моє життя закінчилося”, – сказав він тоді лікарю загальної практики, який оглянув його. Згодом медики повідомили про фізичне і психологічне виснаження актора.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.