Сумщина: протягом дня росіяни здійснили 36 обстрілів

Джерело: Сумська ОВА

Протягом дня, 28 червня, російські війська здійснили 36 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 131 вибух. 

Під російськими обстрілами були Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади. 

Середино-Будська громада: росіяни здійснили обстріл з використанням двох FPV дронів (два вибухи), мінометний обстріл (три вибухи) та артобстріли (18 вибухів). 

Зноб-Новгородська громада: ворог атакував з артилерії (два вибухи), мінометів (18 вибухів) та здійснив обстріли з використанням FPV дронів (п’ять вибухів). Внаслідок обстрілу поранено одну людину.

Великописарівська громада: росіяни скинули 18 мін на територію громади. Крім  того,з території РФ гелікоптер здійснив пуск 16 ракет (НАР, 16 вибухів). 

Білопільська громада: зафіксовано обстріли з використанням FPV дронів (шість вибухів) та артобстріли (16 вибухів). 

Хотінська громада: окупанти здійснили обстріл з використанням трьох FPV дронів (три вибухи). 

Есманьська громада: ворог атакували з мінометів (два вибухи) та артилерії (два вибухи). 

Юнаківська громада: здійснено обстріл з використанням FPV дронів (три вибухи). 

Краснопільська громада: росіяни атакували з артилерії (три вибухи) та обстріляли з використанням FPV дронів (три вибухи). 

Шалигинська громада: був артилерійський обстріл (два вибухи). 

Новослобідська громада: ворог скинув на територію громади 9 мін.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.