Сумщина: протягом дня росіяни здійснили 36 обстрілів

Джерело: Сумська ОВА

Протягом дня, 28 червня, російські війська здійснили 36 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 131 вибух. 

Під російськими обстрілами були Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська, Шалигинська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади. 

Середино-Будська громада: росіяни здійснили обстріл з використанням двох FPV дронів (два вибухи), мінометний обстріл (три вибухи) та артобстріли (18 вибухів). 

Зноб-Новгородська громада: ворог атакував з артилерії (два вибухи), мінометів (18 вибухів) та здійснив обстріли з використанням FPV дронів (п’ять вибухів). Внаслідок обстрілу поранено одну людину.

Великописарівська громада: росіяни скинули 18 мін на територію громади. Крім того, з території РФ гелікоптер здійснив пуск 16 ракет (НАР, 16 вибухів). 

Білопільська громада: зафіксовано обстріли з використанням FPV дронів (шість вибухів) та артобстріли (16 вибухів). 

Хотінська громада: окупанти здійснили обстріл з використанням трьох FPV дронів (три вибухи). 

Есманьська громада: ворог атакував з мінометів (два вибухи) та артилерії (два вибухи). 

Юнаківська громада: здійснено обстріл з використанням FPV дронів (три вибухи). 

Краснопільська громада: росіяни атакували з артилерії (три вибухи) та обстріляли з використанням FPV дронів (три вибухи). 

Шалигинська громада: був артилерійський обстріл (два вибухи). 

Новослобідська громада: ворог скинув на територію громади 9 мін.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.