Suzuki спрямує $4,6 млрд для розширення виробництва в Індії

Джерело: NHK

Японський автовиробник Suzuki заявив про плани інвестувати близько 4,6 млрд доларів у два проєкти зі збільшення виробництва на своєму основному ринку в Індії.

Зокрема представники Suzuki оголосили про досягнення угоди із владою західного індійського штату Гуджарат про відкриття там заводу у 2028 фінансовому році.

За попередніми оцінками, річна виробнича потужність цього підприємства становитиме один мільйон автомобілів.

Окрім того, автовиробник має намір додати лінію виробництва електромобілів до вже наявного заводу в штаті.

За даними видання, лінія може розпочати виробництво вже у 2026 фінансовому році та збільшить потужність заводу на 250 000 автомашин на рік.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв накласти 100% мита на будь-яку європейську країну, яка запровадить податок на цифрові послуги для американських технологічних гігантів.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.