Suzuki спрямує $4,6 млрд для розширення виробництва в Індії

Джерело: NHK

Японський автовиробник Suzuki заявив про плани інвестувати близько 4,6 млрд доларів у два проєкти зі збільшення виробництва на своєму основному ринку в Індії.

Зокрема представники Suzuki оголосили про досягнення угоди із владою західного індійського штату Гуджарат про відкриття там заводу у 2028 фінансовому році.

За попередніми оцінками, річна виробнича потужність цього підприємства становитиме один мільйон автомобілів.

Окрім того, автовиробник має намір додати лінію виробництва електромобілів до вже наявного заводу в штаті.

За даними видання, лінія може розпочати виробництво вже у 2026 фінансовому році та збільшить потужність заводу на 250 000 автомашин на рік.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media. 

На лівому березі Києва скасували екстрені відключення електроенергії.

У Кропивницькому надзвичайники врятували пару борсуків, які потрапили у закинутий колодязь. Обох вже випустили на природу.

США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.

Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” повідомило, що українські захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі.