Suzuki спрямує $4,6 млрд для розширення виробництва в Індії

Джерело: NHK

Японський автовиробник Suzuki заявив про плани інвестувати близько 4,6 млрд доларів у два проєкти зі збільшення виробництва на своєму основному ринку в Індії.

Зокрема представники Suzuki оголосили про досягнення угоди із владою західного індійського штату Гуджарат про відкриття там заводу у 2028 фінансовому році.

За попередніми оцінками, річна виробнича потужність цього підприємства становитиме один мільйон автомобілів.

Окрім того, автовиробник має намір додати лінію виробництва електромобілів до вже наявного заводу в штаті.

За даними видання, лінія може розпочати виробництво вже у 2026 фінансовому році та збільшить потужність заводу на 250 000 автомашин на рік.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.