Сили оборони вразили командний пункт росіян в Курській області
Джерело: Генштаб ЗСУ
Сьогодні, 31 січня, підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України вразили командний пункт угруповання військ “Курськ” російської армії у місті Рильськ Курської області.
Там стверджують, що внаслідок “високоточного та скоординованого удару” цей пункт управління російським військовим угрупуванням було знищено.
“Ця операція – частина системної роботи зі знищення командних пунктів ворога, позбавлення його можливості ефективно координувати бойові дії та логістику. Сили оборони України продовжують завдавати втрат окупаційним військам, руйнуючи їхню систему управління та знижуючи їхній наступальний потенціал”, — йдеться у повідомленні.
У Генштабі наголосили, що операції зі знищення командних пунктів армії РФ триватимуть до повного припинення російської агресії проти України.
- Українські військові здійснили високоточний авіаудар по командному пункту 2-ї загальновійськової армії Росії в тимчасово окупованій Новогродівці Донецької області.
- 10 січня Сили оборони завдали удару по пункту управління 3-го армійського корпусу ЗС РФ у окупованому місті Світлодарськ Донецької області.
- 8 січня Збройні сили України завдали удару по командному пункту 8-ї гвардійської загальновійськової армії РФ, який знаходився в окупованому місті Харцизьк Донецької області.
- 7 січня Сили оборони вразили командний пункт російських військ в Курській області.
- 2 січня Сили оборони здійснили високоточний удар по командному пункту окупаційної армії РФ у Мар’їному Курської області.
- Внаслідок удару по командному пункту 810 окремої бригади морської піхоти ЗС РФ у Льгові Курської області загинуло 18 російських військових.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.