Синоптики дали кліматичну характеристику на березень

Джерело: Укргідрометцентр

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.

За інформацією фахівців, у перший місяць весни середньомісячна температура повітря становитиме +1…+7 градусів, що на 1-2 градуси вище за норму.

Щодо кількості опадів, то цього місяця вони очікуються у межах норм – 30-60 мм, у Карпатах місцями 71-107 мм.

Загалом середньомісячна температура березня в Україні становить 0…+6 градусів, а на високогір’ї Карпат -3 градуси.

Абсолютний мінімум температури повітря березня становить -20…-37 градусів, на Закарпатті та -10…-27 градусів на півдні.

Абсолютний максимум температури повітря березня +19…+29 градусів, у Карпатах – +14…+26 градусів.

Середня місячна кількість опадів березня складає 26-51 мм, у гірських районах та на Закарпатті місцями 56-106 мм, на високогір’ї Карпат до 135 мм.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.

Вчені заявили, що до кінця століття більша частина населення світу може опинитися під загрозою заразитися хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.

Британські розвідники прокоментували скандал з Тимуром Івановим – заступником глави міноборони РФ – якого звинувачують у хабарництві.

Незавершена робота австрійського художника Густава Клімта “Портрет фройляйн Лізер” була продана на аукціоні у Відні за 30 мільйонів євро. Ця картина, втрачена майже століття тому і відома лише з чорно-білих фотографій, була віднайдена у приватній колекції.