Новини за темою: енергетична безпека

У 2027 році один із найбільших портів Європи – Антверпен отримає власну систему протиповітряної оборони NASAMS для захисту критичної інфраструктури. Про це повідомив прем’єр-міністр Бельгії Барт Де Вевер у четвер, 26 лютого.

Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен виступила з гострою критикою минулої енергетичної політики Європейського Союзу. Вона наголосила на необхідності досягнення повної самостійності Європи у всіх стратегічних галузях, щоб уникнути впливу зовнішніх режимів.