Новини за темою: Енергоатом

Народний депутат Ярослав Железняк заявив, що колишній міністр енергетики, а нині міністр юстиції Герман Галущенко організував схему, завдяки якій державне підприємство “Енергоатом” тимчасово ухилялося від сплати боргів, залучивши до цього Верховну Раду та Кабмін.

В Енергоатомі зреагували на звинувачення у корупції та пообіцяли скликати спеціальне засідання.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко наголосила, що Кабінет Міністрів повністю сприятиме НАБУ та САП. Вона підкреслила, що корупція є ключовим пріоритетом уряду.

“Если будет такой, как Свинарчук, я считаю, президент должен уйти в отставку” – ці слова були сказані тоді ще кандитатом у президенти України Володимиром Зеленським журналістам РБК-Україна навесні 2019 року. Через 6 років, з украй млявої реакції вже президента України Володимира Зеленського на записи НАБУ про “його Свинарчука” Тимура Міндіча можна зробити висновок, що Володимир Зеленський є справжнім господарем свого слова: хоче – дає слово, хоче – забирає назад.

Під час обшуку в офісі одного зі співорганізаторів корупційної схеми у сфері енергетики Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) виявили предмет із написом “Служба безпеки президента РФ”.

У Національному антикорупційному бюро України повідомили про викриття масштабної корупційної схеми в енергетичному секторі. Злочинна організація систематично отримувала неправомірну вигоду від контрагентів НАЕК “Енергоатом” – від 10% до 15% вартості контрактів.

До України з Німеччини доправили одного з обвинувачених у справі стосовно розкрадання коштів на будівництві сховища відпрацьованого ядерного палива у Чорнобильській зоні.

На Запорізькій атомній електростанції другий день поспіль триває блекаут. Наразі АЕС змушена працювати на дизель-генераторах через втрату зовнішнього електропостачання.

На Запорізькій атомній електростанції стався десятий блекаут від початку окупації АЕС росіянами.

Верховна Рада схвалила звіт тимчасової слідчої комісії Ради з енергетики, в якому йдеться, що “Енергоатом” накопичив 60 мільярдів гривень нерозподіленого прибутку через підвищення цін на енергетику.